چگونه می توانیم به خلاقیت برسیم؟

چگونه می توانیم به خلاقیت برسیم؟
چگونه می توانیم به خلاقیت برسیم؟

چگونه می‌توانیم به خلاقیت برسیم؟💡
همه ما به دنبال خلاقیت و نوآوری هستیم، اما باید بدانیم که خلاقیت در منطقه راحتی ما اتفاق نمی‌افتد. اما این به این معنی نیست که همیشه باید نگران باشیم. بلکه افراد خلاق سبک زندگی خود را به گونه‌ای انتخاب می‌کنند که خارج از منطقه راحتی خود زندگی کنند و تجربیات مختلفی به دست بیاورند. برای مثال همیشه غذاهای جدید امتحان می‌کنند، به سفرهای جدید و ناشناخته می‌روند و یا با افرادی که نمی‌شناسند ارتباط برقرار می‌کنند.
نکته دیگری که باید به آن توجه کنیم، پیدا کردن تعادل است. زیرا اگر سختی بیش از حد تحمل ما باشد، دیگر راه برگشتی نیست و خلاقیت دوباره افت می‌کند. بنابراین سعی کنید تا حدی که می‌توانید تجربه‌ها و انتخاب‌های جدید و خارج از منطقه راحتی خود داشته باشید، اما از توان خود فراتر نروید.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

اطلاعات تماس

آدرس : اروميه -مولوی 2- پشت بیمارستان بین المللی میلاد- خیابان رخشا- طبقه زیر زمین ساختمان کرال (پزشکان)؛ مرکز تندرستی و مشاوره ورشی اندیشه طلوع حرکت
تلفن : 33677430-044
فکس : 33677430-044
ايميل : info@ath66.ir
موبايل : 09910381584

نمادها

logo-samandehi

درباره ما

شرکت انديشه طلوع حرکت، نقطه تلاقي علم و ورزش است که با هدف گسترش اخلاق پهلواني و حرفه اي در ورزش، افزايش سلامت جسمي و روحي جامعه، بالا بردن آگاهي جامعه در مورد فوايد ورزش، ارتقاء سطح علمي کشور در زمينه ورزش با انجام پروژه هاي تحقيقاتي و کارآفريني براي جوانان با همت جمعي از فارغ التحصيلان دکتري و اساتيد دانشگاه در حوزه تربيت بدني و ورزش بنيان نهاده شده است.   .

خبرنامه

ارسال