دستگاه آنالیز بدن

دستگاه آنالیز بدن

خدمات ویژه
فعال :
تعداد بازدید : 1706
تعداد نظرات : 0
150,000 تومان
QRMA
افزودن به درخواست ها
آنالیز بدن

150,000 تومان 

150,000 تومان

درخواست

دستگاه QRMA به وسیله دریافت و بررسی امواج الکترومغناطیسی ساطع شده از پوست بدن، وضعیت سلامت ارگان‌های بدن و هر گونه اختلال احتمالی در عملکرد آن ها را نشان می‌دهد. روش کار سیستم با استفاده از گرفتن دستگیره فلزی و اسکن تغییرات کوچک در مقاومت الکتریکی پوست و همچنین امواج الکترومغناطیسی بدن انجام می‌شود.
دستگاه QRMA به وسیله دریافت و بررسی امواج الکترومغناطیسی ساطع شده از پوست بدن، وضعیت سلامت ارگان‌های بدن و هر گونه اختلال احتمالی در عملکرد آن‌ها را نشان می‌دهد. این دستگاه توسط شرکت QRMA Health Technology CO.Ltd تولید شده و هر گونه نقص در عملکرد بدن و یا عدم تعادل در سطوح انرژی آن را به منظور انجام اقدامات لازم مشخص می‌کند. 

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

اطلاعات تماس

آدرس : اروميه -مولوی 2- پشت بیمارستان بین المللی میلاد- خیابان رخشا- طبقه زیر زمین ساختمان کرال (پزشکان)؛ مرکز تندرستی و مشاوره ورشی اندیشه طلوع حرکت
تلفن : 33677430-044
فکس : 33677430-044
ايميل : info@ath66.ir
موبايل : 09910381584

نمادها

logo-samandehi

درباره ما

شرکت انديشه طلوع حرکت، نقطه تلاقي علم و ورزش است که با هدف گسترش اخلاق پهلواني و حرفه اي در ورزش، افزايش سلامت جسمي و روحي جامعه، بالا بردن آگاهي جامعه در مورد فوايد ورزش، ارتقاء سطح علمي کشور در زمينه ورزش با انجام پروژه هاي تحقيقاتي و کارآفريني براي جوانان با همت جمعي از فارغ التحصيلان دکتري و اساتيد دانشگاه در حوزه تربيت بدني و ورزش بنيان نهاده شده است.   .

خبرنامه

ارسال