کویتیشین RF

کویتیشین RF
کویتیشین RF

امروزه لاغری و کاهش وزن به یک مسئله بسیار مهم تبدیل شده و یافتن بهترین روش برای کاهش وزن یکی از چالش‌های مربوط به این مسئله است. ظهور روش های درمانی نوین مانند اولتراسوند کویتیشن در زمره روشهای وسوسه انگیز قرار دارد اگر شما در خصوص مکانیسم اثر آن اطلاع نداشته باشید ممکن است دچار گمراهی شوید. به زبان ساده می‌توان گفت که اولتراسوند کویتیشن روشی برای کاهش وزن است که در آن از امواج صدا که فرکانس پایینی دارند برای تخریب سلول‌های چربی استفاده می‌شود و می‌تواند باعث کاهش چشمگیر چربی و لاغری موضعی شود. در چند سال اخیر این روش از محبوبیت خاصی برخوردار شده است زیرا روش های قدیمی مانند لیپوساکشن برای رفع چربی، حالت تهاجمی دارند اما این روش از حالت تهاجمی برخوردار نیست.

اولتراسوند کویتیشن چیست؟


تکنولوژی علمی پزشکی اولتراسوند بر اساس نوآوری‌های پزشکی است که از امواج فراصوتی جهت تخریب گزینشی سلول‌های چربی بدون اثر گذاشتن بر اندام‌ها و سلول‌های مجاور استفاده می‌شود. بلافاصله پس از درمان، بدن سلول‌های چربی از بین رفته را عمدتاً از طریق کبد دفع می‌کند. این روش راحت و بدون درد است، عوارض جانبی قابل توجهی ندارد و نیازی به بیهوشی یا استفاده از آرام‌بخش نمی‌باشد.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

اطلاعات تماس

آدرس : اروميه -مولوی 2- پشت بیمارستان بین المللی میلاد- خیابان رخشا- طبقه زیر زمین ساختمان کرال (پزشکان)؛ مرکز تندرستی و مشاوره ورشی اندیشه طلوع حرکت
تلفن : 33677430-044
فکس : 33677430-044
ايميل : info@ath66.ir
موبايل : 09910381584

نمادها

logo-samandehi

درباره ما

شرکت انديشه طلوع حرکت، نقطه تلاقي علم و ورزش است که با هدف گسترش اخلاق پهلواني و حرفه اي در ورزش، افزايش سلامت جسمي و روحي جامعه، بالا بردن آگاهي جامعه در مورد فوايد ورزش، ارتقاء سطح علمي کشور در زمينه ورزش با انجام پروژه هاي تحقيقاتي و کارآفريني براي جوانان با همت جمعي از فارغ التحصيلان دکتري و اساتيد دانشگاه در حوزه تربيت بدني و ورزش بنيان نهاده شده است.   .

خبرنامه

ارسال