درباره ما

انديشه طلوع حرکت

شرکت انديشه طلوع حرکت، نقطه تلاقي علم و ورزش است که با هدف گسترش اخلاق پهلواني و حرفه اي در ورزش، افزايش سلامت جسمي و روحي جامعه، بالا بردن آگاهي جامعه در مورد فوايد ورزش، ارتقاء سطح علمي کشور در زمينه ورزش با انجام پروژه هاي تحقيقاتي...

مديرعامل شرکت

خدمات ما در یک نگاه

آمادگی جسمانی

مرکز ما مجموعه ای از تمرینات آمادگی جسمانی و تناسب اندام را با بهره گیری از دانش روز دنیا ارائه می دهد که برای آماده سازی بدن برای فعالیت های روزمره بدون احساس خستگی و کسل بودن، طراحی شده اند.

تمرینات حرکتی کودکان

مرکز ما انواع بازی ها و تمرینات را برای تشویق عادات حرکتی سالم در بین کودکان ارائهه می دهد، تا خودکان خود را برای یک زندگی سالم و پرنشاط آماده سازد.

مشاوره تخصصی

فراهم کردن امکانات و شرایط لازم جهت بهره مندی از مشاوره علمی و تخصصی

تمرینات اصلاحی

مرکز ما تمرینات اصلاحی را ارائه می دهد که به ناهنجاری های ساختار قامتی، از جمله مشکلات وضعیت بدنی و راه رفتن، رسیدگی می کند.

ورزش های ویژه سالمندان

مرکز ما برنامه هایی ارائه می دهد که به طور ویژه برای سالمندان طراحی شده اند، که با تمرکز بر افزایش تحرک و کاهش خطر آسیب های روزمره شرایط زندگی مطلوب را برای بزرگان خود فراهم آوریم.

آنالیز کامل بدنی

مرکز ما، مجموعه ای از ارزیابی های جامع از ثبات ساختار قامتی، تجزیه و تحلیل راه رفتن، ارزیابی کف پا، تجزیه و تحلیل توده بدن و همچنین یک ارزیابی کامل از ترکیب بدنی را با استفاده از تجهیزات به روز ورزشی جهت...

اطلاعات تماس

آدرس : اروميه -مولوی 2- پشت بیمارستان بین المللی میلاد- خیابان رخشا- طبقه زیر زمین ساختمان کرال (پزشکان)؛ مرکز تندرستی و مشاوره ورشی اندیشه طلوع حرکت
تلفن : 33677430-044
فکس : 33677430-044
ايميل : info@ath66.ir
موبايل : 09910381584

نمادها

logo-samandehi

درباره ما

شرکت انديشه طلوع حرکت، نقطه تلاقي علم و ورزش است که با هدف گسترش اخلاق پهلواني و حرفه اي در ورزش، افزايش سلامت جسمي و روحي جامعه، بالا بردن آگاهي جامعه در مورد فوايد ورزش، ارتقاء سطح علمي کشور در زمينه ورزش با انجام پروژه هاي تحقيقاتي و کارآفريني براي جوانان با همت جمعي از فارغ التحصيلان دکتري و اساتيد دانشگاه در حوزه تربيت بدني و ورزش بنيان نهاده شده است.   .

خبرنامه

ارسال